Niemniej poprzez zastosowanie EKOSCHEMATU DOBROSTAN ZWIERZĄT gospodarz i rolnik hodujących trzodę chlewną oraz drób mogą dodatkowo uzyskać dopłaty związane z uczestnictwem w systemie jakości QAFP, a także wsparcie w prowadzeniu zrównoważonej produkcji.
Podejmując decyzję o przystąpieniu do QAFP, rolnicy otwierają dla siebie drzwi do wielu korzyści. To nie tylko szansa na poprawę standardów hodowli i dobrostanu zwierząt, ale również możliwość zwiększenia rentowności swojego gospodarstwa. Dlatego też z myślą o gospodarzach i rolnikach oraz ich potrzebach, QAFP oferuje EKOSCHEMAT DOBROSTAN ZWIERZĄT, który jest kluczem do otrzymania dodatkowych dopłat z ARiMR.
A termin składania wniosków mija już 15 maja, więc zamiast czekać, działaj teraz!
Ale skąd wziąć informacje i jak przystąpić do QAFP?
Proces jest prostszy, niż mogłoby się wydawać. Jednostki certyfikujące, które współpracują z QAFP są gotowe, aby wspierać gospodarzy i rolników na każdym kroku, tj. od wyjaśnienia, na czym polega Plan minimalizacji stosowania antybiotyków, po pomoc w przejściu przez cały proces certyfikacji.
Przystąpienie do QAFP to nie tylko poprawa dobrostanu zwierząt. To również realne korzyści finansowe dla rolników, którzy zdecydują się na krok ku lepszej przyszłości.
- Czy to nie najlepszy moment, by zastanowić się nad przyszłością swojego gospodarstwa i zrobić krok w stronę zrównoważonej produkcji żywności? Przyłącz się do rewolucji QAFP, bo przyszłość zaczyna się dziś. Ile zyskasz do każdego tucznika, lochy lub hodowli drobiu? Możliwości są większe, niż przypuszczasz - zapewnia Wiesław Różański reprezentujący UPEMI twórcę systemu QAFP.
Więcej informacji oraz wsparcie znajdziesz pod adresem www.qafp.pl