Kategorie
Zobacz również tu
-
Indeks cen produktów mięsnych FAO
2025-04-11 -
Ogórki pod kontrolą IJHARS
2025-04-11 -
Rynek mięsa w Polsce (30.03.2025)
2025-04-11
Poznaj produkty
-
Suszarnie przepływowe seria C
2020-04-23 -
Ładowarka przegubowa AL 206 i 306
2014-04-04 -
Pompa do oleju napędowego Panther 56M/230V
2012-05-17 -
Zbiorniki na olej napędowy DT MOBIL EASY
2012-09-06 -
Nawóz ActiPlon Zboża
2014-01-07 -
Multione serii GT900
2013-09-26
Targi Agritechnica 2015
W dniach od 10 do 14 listopada 2015 r. (Dni Ekskluzywne 8 i 9 listopada) w Hanowerze odbędą się międzynarodowe targi techniki rolniczej Agritechnica 2015. Organizatorem wystawy jest Niemieckie Towarzystwo Rolnicze (DLG).

Urozmaicony międzynarodowy program fachowy będzie ponadto oferowany na specjalnych forach, odbywających się w różnych halach wystawowych. Fora te prezentowane będą w językach niemieckim//angielskim/rosyjskim (tłumaczenie symultaniczne). Na łącznie pięciu forach przedstawiciele nauki, doradztwa, przemysłu i praktycznego rolnictwa prezentować będą codziennie aktualne trendy i ważne nowości wbranży:
* Forum 1 „Uprawa roślin" w hali 15
* Forum 2 „Technika i zarządzanie" w hali 8
* Forum 3 „Major Crops Worldwide" w hali 21 (w języku angielskim)
* Forum 4: „Systems & Components“ w hali 16 (w języku angielskim)
* Forum 5: „Campus & Career“ w pawilonie 33 pod dużym drewnianym dachem.
Międzynarodowa giełda kontaktów „Match & Meet“
Na targach Agritechnica zorganizowana zostanie ponownie międzynarodowa giełda kontaktów „Match & Meet“ służąca inicjowaniu kooperacji i współpracy gospodarczej. Wystawcy i goście mogą już od września rejestrować się w trybie online zakładając własny profil i podając konkretny przedmiot poszukiwań lub swoją ofertę. Specjalny program porównuje następnie ze sobą podaż i popyt i proponuje pierwsze spotkanie na Agritechnice.
Nowość: „International Visitors‘ Lounge” w pawilonach World Expo
Centralnym miejscem spotkań dla przybyłych z całego świata gości targów Agritechnica 2015 będzie salon „International Visitors‘ Lounge“, położony w pawilonie 32 pod dużym drewnianym dachem (na południe od hali 26), w bezpośrednim sąsiedztwie dużego stoiska informacyjnego DLG. W salonie „International Visitors‘ Lounge” goście z kraju i zagranicy mogą spotykać swoich partnerów handlowych, prowadzić rozmowy na tematy zawodowe i planować trasę zwiedzania targów. Ponadto przygotowano tu bezpłatny dostęp do Internetu, co umożliwi odbiór poczty elektronicznej i stały kontakt z własnym przedsiębiorstwem oraz partnerami handlowymi na całym świecie.
Wielojęzyczna oferta informacyjna w Internecie
Towarzystwo DLG przygotowało w Internecie specjalną wielojęzyczną służbę informacyjną, umożliwiającą wszystkim zainteresowanym szybkie uzyskanie obszernej informacji o targach Agritechnica 2015. Aktualna oferta informacyjna zawiera między innymi informacje o wystawcach, serwisie podróżnym, o nowościach oraz międzynarodowym programie fachowym.
