Kategorie
Zobacz również tu
-
Spadki cen na stacjach paliw wyhamowały
2025-04-24 -
Nie warto zwlekać z wnioskiem o dopłaty 2025
2025-04-24
Poznaj produkty
-
Brona kompaktowa "ASTAT 300" - TOLMET
2015-04-27 -
Pulser TS10A-EDM
2013-12-12 -
Opryskiwacz samojezdny HARDY ALPHA EVO
2020-08-13 -
STEYR - szyba przednia przezroczysta
2011-12-13 -
Schładzalniki otwarte typu RFT
2015-11-18
UWAGA! Zmiany dotyczące stoiska Komisji Europejskiej podczas targów Seoul Food Week, 9-12 listopada 2011r.
W uzupełnieniu do poprzedniej informacji dotyczącej promocji europejskich produktów rolno-spożywczych na rynku koreańskim oraz możliwości bezpłatnego zaprezentowania oferty europejskich producentów i eksporterów na stoisku Komisji Europejskiej podczas targów Seoul Food Week w dn. 9-12 listopada 2011r. informujemy, że:

- Zainteresowane firmy mogą dokonywać wstępnych zgłoszeń do dnia 31 sierpnia 2011 r. (a nie jak wcześniej podawano do dnia 10 września br.).
- Zgłoszeń należy dokonywać online, wypełniając kwestionariusz w języku angielskim dostępny na stronie internetowej pod adresem: http://ec.europa.eu/yourvoice/ipm/forms/dispatch?form=AgristandKorea
Możliwe jest dołączenie w zgłoszeniu dodatkowych informacji, takich jak zdjęcia produktów, teksty prezentujące firmy, stowarzyszenia i związki. Rozmiar indywidualnych załączników nie może jednak przekraczać objętości 1 MB. W przypadku większych załączników proszę je przesyłać na e-mail: AGRI-PROMOTION-KOREA@ec.europa.eu
Proszę nie zapomnieć po wprowadzeniu wszystkich danych o kliknięciu w przycisk „submit” oraz upewnieniu się, że pojawił się komunikat potwierdzający wysłanie kwestionariusza.
- Zgłoszenia po 31 sierpnia 2011r. nie będą brane pod uwagę!
- Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc ostateczne potwierdzenia będą przekazywane przez KE w dniu 2 września 2011r.
- Uczestnicy będą wybierani przy uwzględnieniu równowagi pomiędzy poszczególnymi krajami członkowskimi i grupami produktów oraz ich potencjału na rynku koreańskim.
Więcej informacji o Seoul Food Week 2011 można znaleźć na ich stronie internetowej: http://foodweek.co.kr
Poniżej znajdą Państwo informacje o stoisku Komisji Europejskiej (KE) i program obecności KE na Seoul Food Week 2011 oraz informację w jęz. angielskim nt. przewozu próbek produktów do Seulu.
