Kategorie
Zobacz również tu
-
Stosuj bezpiecznie środki ochrony roślin
2024-11-18 -
Wrześniowy skup mleka
2024-11-18 -
Ceny serów w Polsce (3.11.2024)
2024-11-18
Poznaj produkty
-
Osuszacz powietrza MASTER DH 711
2011-05-16 -
X-Flow 15 i 19
2017-04-20 -
Przyczepa leśna 6 ton z żurawiem 4,7 m
2016-04-22 -
Kombinacje uprawowo-siewne
2014-04-01 -
URSUS 3724 PIKO - ciągnik rolniczy
2011-02-08 -
Automaty paszowe dla warchlaków jednostronne
2013-10-30
Konferencja „Biopaliwa – rozwój czy stagnacja?”
W dniu 25 września 2014 r. odbędzie się III edycja konferencji na temat biopaliw w ramach Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO w Warszawie. Organizowana przez Krajową Izbę Biopaliw konferencja w tym roku będzie przebiegać pod hasłem „Biopaliwa – rozwój czy stagnacja?” i w całości, jako jedno z niewielu tego rodzaju wydarzeń w Polsce, dedykowana jest odnawialnym paliwom transportowym.
„Biopaliwa – rozwój czy stagnacja?”
Wśród głównych celów postawionych przed konferencją jest poszerzanie wiedzy uczestników na temat najbardziej aktualnych problemów sektora biopaliw w Polsce i Unii Europejskiej oraz promocja wykorzystania krajowego potencjału biomasy pochodzenia rolniczego w produkcji biokomponentów i biopaliw ciekłych transportowych. W trakcie konferencji przedstawione zostaną tegoroczne, niezwykle istotne zmiany prawne oraz ich praktyczny wpływ na funkcjonowanie krajowego łańcucha wytwórczego i biopaliw, jak również najnowsze trendy i zagadnienia praktyczne towarzyszące przemysłowi biopaliw. Oprócz ciekawych referatów, które wygłoszą uznani w kraju eksperci i przedstawiciele administracji publicznej, w tym Ministerstwa Gospodarki oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, odbędzie się dyskusja panelowa, w trakcie której postaramy się w sposób szczegółowy przybliżyć uczestnikom możliwe scenariusze i kierunki dalszego rozwoju oraz wyzwania stojące przed branżą zarówno w Polsce jak i całej Europie.
Konferencja dedykowana jest przedstawicielom firm wytwórczych biokomponentów i biopaliw ciekłych, producentów paliw, przemysłu rolno-spożywczego, w tym gorzelnianego i olejarskiego, sektorów chemicznego i motoryzacyjnego, jednostek badawczo-naukowych, uczelni wyższych i administracji publicznej, organizacji branżowych związanych z rolnictwem, przemysłem paliwowym, ochroną środowiska i odnawialnymi źródłami energii. Wydarzenie odbędzie się po patronatem honorowym Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Urzędu Regulacji Energetyki oraz Przemysłowego Instytutu Motoryzacji.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc już teraz zapraszamy do rejestracji swojego uczestnictwa. Do końca sierpnia obowiązuje niższa cena.
Przejdź na następną stronę by zobaczyć szczegółowy program konfenecji...