W pierwszej dziesiątce sprzedaży przyczep rolniczych w Polsce znalazły się również Wielton i Zasław, a także Ursus, Meprozet, POMOT, AUTO-TECH i Agromet Pilmet. W pierwszej dziesiątce wrześniowej sprzedaży znalazły się przyczepy firmy MAR-POL (8 sztuk), PPHU Wodziński (9 sztuk) i Vaia (6 sztuk), jednak to jak na razie za mało by wskoczyć do ogólnego zestawienia.
Warto zauważyć, iż pierwsza trójka polskiego rynku przyczep rolniczych, tj. Pronar, Metal-Fach i Metaltech posiada prawie 65,2% udział w sprzedaży (rejestracji) przyczep rolniczych w Polsce.
Uwzględniając aspekty geograficzno-administracyjne we wrześniu 2015 r. liderem sprzedaży przyczep rolniczych było woj. wielkopolskie, gdzie zarejestrowano 46 przyczep. Drugie miejsce w tym zestawieniu zajęło woj. mazowieckie (41 sztuk), z kolei najniższy stopień na podium przypadł dla woj. łódzkiego (34 rejestracje).
Największą popularnością w dziewiątym miesiącu 2015 r. cieszyły się przyczepy o ładowności z przedziału 6-7 ton (70 sztuk), z kolei na drugim i trzecim miejscu uplasowały się maszyny o ładowności 10-12 ton (67 sztuk) i 8-9 ton (63 rejestracje).
Sprzedaż przyczep rolniczych we wrześniu 2015 roku (mierzona liczbą rejestracji)
Źródło: AgriTrack 2005-2015 na podstawie danych CEPIK
(kliknij w obrazek, aby go powiększyć)
* W tekście zamiennie używa się słów "sprzedaż" i "rejestracja", które w ujęciu prezentowanych danych są tożsame. Realna sprzedaż notowana przez firmy może być jednak wyższa od prezentowanej.