Praca »

Specjalista

Nr referencyjny: 9172702

Ważna przez:

Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Stanowisko: Specjalista

Oferent: Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie sprawozdań, opracowań w zakresie działalności rzeczoznawczej w trzech grupach zagrożeń: grupa XV – zagrożenia metanowe i pyłowe,  grupa XVI – zagrożenia pożarowe oraz grupa XVIII - zagrożenia wyrzutem gazów i skał

  • Sporządzanie opinii w sprawach dotyczących ruchu zakładu górniczego

  • Opracowywanie, wdrażanie i realizowanie procedur postępowania laboratoryjnego oraz dokumentów wymaganych przez systemy jakości i regulowanych przepisami prawa

  • Nadzór nad wyposażeniem pomiarowym i badawczym

  • Wykonywanie pomiarów, oznaczeń

  • Pobieranie próbek węgla kamiennego oraz wykonywanie badań, pomiarów, oznaczeń w Podziemnych Zakładach Górniczych Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A., pomiary wykonywane in-situ celem wykonywania typowych i cyklicznych pomiarów, badań w zakresie zagrożeń naturalnych

Wymagania:

Od Kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego: górnictwo, geologia, eksploatacja złóż, ochrona środowiska.

  • Dyspozycyjności

  • Samodzielności w trakcie realizacji zadań

  • Otwartości do współpracy w zespole

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • Prawa jazdy kat. B, gotowość do korzystanie z samochodu własnego do celów służbowych

  • Bardzo dobra organizacji pracy własnej

  • Dodatkowym atutem będzie:

  • Zaświadczenia o odbytym szkoleniu dla pracowników dołowych zatrudnionych na stanowiskach robotniczych – pracowników zatrudnionych pod ziemią w zakresie przepisów BHP, bezpieczeństwa pożarowego, występujących zagrożeń, porządku i dyscypliny pracy, zasad łączności i alarmowania, znajomości rejonu pracy, a także zgłaszania wypadków i zagrożeń

  • Znajomość zagadnień systemowych z obszaru wymagań norm PN-EN ISO/IEC 17025/ PN-EN ISO 9001

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej oraz stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • System wdrożenia pracownika

  • Proces szkolenia wstępnego, przygotowującego do wykonywania prac inspekcyjnych laboratoryjnych

  • Rozwój zawodowy, udział w szkoleniach

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zawsze na czas

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe, dofinansowanie do wypoczynku itp.)

Zobacz inne oferty pracy Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

źródło: praca.pl

data publikacji: 2024-07-26